Приймаємо заявки онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень;

Інформація про номери, варіанти розміщення, тарифи;

Розрахунок вартості і перевірка доступності номера;

Миттєві повідомлення туристу і отельеру (email-повідомлення);

Надання рахунку на оплату і ваучера для поселення в готелі.

Готель «Турист», Полтава. Система бронювання готелю онлайн

База відпочинку "Сонячна"

База відпочинку "Сонячна" - це структурний підрозділ турготелю "Кремінь" в м. Кременчуці. Сама база розташована в Глобинському районі Полтавської області, поблизу с. Липове на березі устя ріки Сула.

Місце розташування є заповідною зоною. Функціонує база відпочинку цілий рік, умови поселення - це літній і зимовий варіанти. 2-х, 3-х, 4-х місні будиночки розташовані в лісі серед кримської сосни. На базі відпочинку обладнаний стадіон, де спортивні команди можуть грати в футбол, волейбол, баскетбол. Є також спортивна площадка, оснащена спорядженням для тренувань. Рік у рік команда олімпійських резервів по боротьбі дзю-до з міста Харкова "Слобожанець", боксери спортивного товариства "Легіон" м. Кременчук, ДМСШ м. Глобино приїжджають на базу відпочинку для проведення спортивно-оздоровчих заходів. Улітку - сімейний відпочинок, риболовля, до послуг відпочиваючих водні велосипеди, веслові човни. А ввечері Ви можете посидіти в кафе за кухлем пива, послухати музику, замовити шашлик, курку-гриль та ін.

Крім того на базі є їдальня на 150 посадкових місць, де в літній період організоване 3-х разове харчування, там можна романтично відзначити день народження, весілля і інші заходи. Фірмове блюдо бази відпочинку "Сонячна" - це юшка, готування якої вимагає досвіду, відпрацьованого роками. Вариться юшка у спеціальному казані на багатті. Водні простори бази відпочинку "Сонячна" приваблюють аматорів риболовлі й вражають своїх гостей розмаїтістю й величиною здобичі. Сом, сазан, щука, судак, жерех - це далеко не вся розмаїтість багатств цієї ріки. А лісові простори манять мисливців дичини. Навесні й восени сюди з'їжджаються азартні люди і, як правило, пишаються своїми трофеями.

Осінь - золота пора природи. Крім аматорів риболовлі і полювання на базу з'їжджаються аматори збору грибів, якими так багаті тутешні ліси.

Контактна інформація: Полтавська область, Глобинський район, с. Липове, "Сонячна"

База відпочинку "Сонячна"
На базі є їдальня на 150 посадкових місць
На базу з'їжджаються аматори збору грибів
На базі відпочинку обладнаний стадіон
Фірмове блюдо бази - це юшка
Спортсмени тренуються на базі відпочинку
Ввечері Ви можете посидіти в кафе за кухлем пива